Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Dobre wakacyjne stereo – Keces i Usher

29.07.2019

29.07.2019

Dobre wakacyjne stereo – Keces i Usher

Minimalistyczne rozwiązania coraz bardziej wkraczają do świata audio. Jednym z nich jest wzmacniacz zintegrowany Keces E40, który pomimo niewielkich rozmiarów kryje duże możliwości. Do urządzenia all-in-one brakuje tylko funkcjonalności streamingu, jednak można w sposób łatwy i przyjemny posłużyć się wejściem USB typu B, znajdującym się na tylnej ściance wzmacniacza. Do jego wykorzystania wystarczy dowolny komputer lub laptop wraz z stosownym odtwarzaczem czy to plików czy to takim, który oferuje możliwości streamingowe. Konfiguracja w pełni plug-and-play. Po podłączeniu i uruchomieniu zestawu system Windows sam wykryje nowo podłączone urządzenie i sam zainstaluje sterownik, dzięki czemu w ciągu kilkunastu sekund jesteśmy gotowi do działania.

Po podłączeniu wybranych kolumn (w tym przypadku Usher S-520) nasz system jest już w pełni wyposażony. Dla miłośników słuchawek na froncie urządzenia znajduje sie gniazdo połączeniowe 3,5mm. Wzmacniacz słuchawkowy jest dobrej klasy, co sprawdziliśmy poprzez słuchawki Grado RS2e.

Brzmienie – jest rewelacyjne. W tej kwocie cieżko nam zaprezentować podobny pasywny zestaw o tak doskonałym poziomie detaliki. Dźwięk jest przyjemny dla ucha, być może delikatnie zaokrąglony, lecz dzięki rozdzielczości i dynamice zyskuje na potędze przekazu.

Łączna kwota systemu – wzmacniacz + kolumny + kabel głośnikowy to 5.355zł.

Specyfikacja techniczna poszczególnych komponentów dostępna poniżej:
Wzmacniacz zinegrowany Keces E40 (kliknij)
Kolumny Usher Audio S-520 (kliknij)
Kabel głośnikowy Van den Hul The Clearwater (kliknij)

 

Pozostałe aktualności


TripleM Audio Shop Rydzyna