Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Pink Faun 3.4

Pink Faun 3.4

cena: 15500

Brak korzystania z cyfrowych mediów w naszym życiu już nie jest łatwy do wyobrażenia. Od 32-bitowej muzyki studyjnej do filmów 4K (Ultra-HD) z dźwiękiem dolby digital HD master audio, od pobierania mediów do streamowania mediów, raz w stereo innym razem w surround sound. Dla każdego rodzaju korzystania z twórczości istnieje urządzenie to umożliwiające. Rozwój zróżnicowanch cyfrowych mediów nie stoi w miejscu, co więcej, tempo postępu jest niewyobrażalne. Poprzez ten błyskawiczny rozwój mediów cyfrowych twoje urządzenia takie jak wzmacniacz surround, odtwarzacz blu-ray, otwarzacz sieciowy staje się po roku produktem przestarzałym.  Różnorodne badania nad nowymi cyfrowymi mediami wykazały że komputer jest jedynym urządzeniem którego użycie w konsumpcji mediów będzie kontynuowane w przyszłości.

Pink Faun przedstawia Streamer 3.4, odtwarzacz sieciowy na bazie komputera który zapewnia możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych metod korzystania z mediów cyfrowych na rynku. Z tym odtwarzaczem na bazie komputera Pink Faun gwarantuje że w przyszłości obecne i przyszłe rodzaje mediów będą możliwe do korzystania bez konieczności wymiany sprzętu. Pink Faun wraz z odtwarzaczem Streamer 3.4 dostarcza produkt który użytkownik może wedle życzenia samodzielnie modyfikować, dzięki czemu można instalować ulubione oprogramowanie.   Poprzez linearne zasilanie ATX, na które składa się między innymi mocny transformaor LOW-B, pi-filtry, diody Schottky, przepustowość 350 000 uF, Pink Faun Streamer 3.4 jest odtwarzaczem high end ktore bezproblemowo integruje istniejące instalację muzyczną/wideo. Pink Faun Streamer 3.4 wykorzystuje procesor Intel quad-core dla przetwarzania obrazu oraz dźwięku, poprzez który jest on mocniejsze od jakiegokolwiek odtwarzacza sieciowego lub odtwarzacza blu-ray dostępnegow chwili obecnej na rynku. Wszystkie komponenty są pasywnie chłodzone dzięki czemu poziom dźwięku pracy uządzenia wynosi 0dB.

Pink Faun Streamer 3.4 jest dostarczany w standarzie z Pink Faun I2S-bridge. Dzięki Pink Faun I2S-bridge można zintegrować stereo oraz multi-channel w jeden system żadnych kompromisów. Aż po dzień dzisiejszy nie istnieje inny odtwarzacz sieciowy to umożliwiający. W przypadku posiadania konwerterea DA bez wejsćia I2S prosimy o kontakt w celu omówienia możliwosći. W sklepie Triple M audio w Rydzynie znajduje się Pink Faun Streamer 3.4 w celu zademonstrownia działania. W przypadku chęci zapoznania się z tą unikalną metodą odtwarzania, można swowodnie odwiedzić nasz sklep.

 

Możliwości rozbudowy urządzenia:
-Ulepszenie oscylatora OCXO cyfrowego stopnia wyjściowego +2750zł;
-Rozbudowa przestrzeni dyskowej: na zamówienie.


TripleM Audio Shop Rydzyna