Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

beyerdynamics DT 240 PRO

beyerdynamics DT 240 PRO

Słuchawki zamkięte

379 zł

Beyerdynamic DT240 PRO

 

Kompaktowy rozmiar

Przenośne słuchawki do monitorowania i nagrywania dźwięku (zamknięte). Kompaktowe rozmiary sprawiają, żę słuchawki są ideane do pracy poza studiem nagraniowym. Zapewniają jednocześnie najlepsze parametry wzorowane na profesjonalnych modelach Beyerdynamica. Pracują doskonale zarówno z telefonem komórkowym lub smartfonem jak i z profesjonalnymi urządzeniami w studiu nagraniowym.

Profesjonalny dźwięk

DT 240 PRO zapewnia jakość reprodukcji na poziomie studyjnym, na którym można polegać. Dźwięk charakteryzuje się czystym, głębokim basem, żywą średnicą i precyzyjną górą. Zapewnia maksymalną precyzję podczas nagrywania.

Izolacja od otoczenia

Słuchawki znakomicie izolują od szumów (hałasów) tła, zapewniając jednocześnie absolutnie minimalne „wyjście” dźwięku na zewnątrz. DT 240 PRO jest idealnym narzędziem do zastosowań zewnętrznych i monitorowania w zatłoczonych miejscach. Są doskonałym narzędziem do pracy z dźwiękiem.

Filmmaker

Niezależnie od tego, czy będzie to Twój następny film z podróży czy recenzja na YouTube – DT 240 PRO pomoże Ci uzyskać profesjonalne nagranie audio i precyzyjną edycję dźwięku. Lekka i kompaktowa konstrukcja zapewnia wysoki komfort noszenia również podczas dłuższych sesji.

Konstrukcja

Słuchawki do zastosowań profesjonalnych muszą być trwałe. Wytrzymały metalowy pałąk, aluminiowe mocowania i wzmocnione kable są idealne, aby sprostać wymaganiom profesjonalnego użytkowania.

Rodzaj słuchawek
nauszne
Konstrukcja
Zamknięta
Impedancja
34 Ohm
Pasmo przenoszenia
5 – 35,000 Hz
Nominalny SPL
99 dB SPL (1 mW / 500 Hz)
Maksymalny SPL
119 dB SPL (200 mW / 500 Hz)
Zniekształcenia T.H.D
< 0.1% (1 mW / 500 Hz)
Moc
100 mW
Typ przetwornika
Dynamiczny
Złącze
wtyk mini jack 2,5 (od strony słuchawki) na mini jack 3,5 mm, adapter 6,3 mm
Długość przewodu
1,25 do 3m spiralny, odpinany, jednostronny
Waga
196 g. (bez przewodu)
Akcesoria
spiralny przewód audio, miękkie etui transportowe


TripleM Audio Shop Rydzyna