Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Przyjdź. Usiądź. Posłuchaj. Tak brzmi muzyka

24.01.2017

24.01.2017

Przyjdź. Usiądź. Posłuchaj. Tak brzmi muzyka

Tu nie ma miejsca na przypadkowość. Ważny jest każdy detal, każdy pojedynczy dźwięk, budujący muzyczną głębię. Doskonale wiedzą o tym w sklepie Triple M Audio w Rydzynie, bo sami smakują najlepsze brzmienia.

Przed laty w Holandii dwóch właścicieli firmy Triple M Audio postanowiło wyjść naprzeciw muzycznym gustom swoich klientów. Wiedzieli, że liczy się nie tylko muzyka, ale też sposób jej podania słuchaczowi. Z tego powodu stworzyli znaną na zachodzie Europy markę Pink Faun, która identyfikowana jest z wysoką jakością sprzętu muzycznego.

– Jeden z właścicieli firmy odpowiedzialny był za projektowanie i konstrukcję sprzętu elektronicznego, drugi – za budowę kolumn – opowiada David Venderbos, właściciel sklepu Triple M Audio.

 

 

Urządzenia powstają w holenderskiej manufakturze. Każdy element wlutowywany jest ręcznie, co daje zdecydowanie lepszą trwałość oraz jakość dźwięku niż w przypadku urządzeń produkowanych masowo na Dalekim Wschodzie.

Sprzęty Pink Faun nie tylko brzmią, ale też bardzo dobrze wyglądają, co jest zasługą stosowania w nich obudów produkowanych we Włoszech. Integralną częścią muzycznych urządzeń są kolumny, wykonane w taki sposób, aby nic nie zakłócało właściwej akustyki.

 

 

Uruchomiony w Rydzynie punkt stanowi siedzibę jedynego w Polsce oddziału Triple M Audio, który jest jednocześnie wyłącznym w kraju dystrybutorem marki Pink Faun. W ofercie znaleźć można ponadto sprzęty innych uznanych światowych producentów. Sklep dysponuje wszystkim, czego potrzebuje meloman. W ofercie są gramofony, kolumny, przedwzmacniacze i wzmacniacze, przetworniki, końcówki mocy, karty muzyczne do komputerów oraz różnego rodzaju kable. Dostępne są sprzęty cyfrowe, cyfrowo-analogowe i analogowe, dzięki czemu sklep jest w stanie sprostać najbardziej wybrednym gustom klienteli. Jednym z najważniejszych produktów oferowanych w Triple M Audio są streamery, czyli urządzenia muzyczne będące źródłem dźwięku z plików komputerowych.

Firma Triple M Audio zamierza uruchomić niedługo własną produkcję podzespołów do sprzętów grających. A tymczasem… przyjdź, usiądź, posłuchaj. Tak właśnie brzmi muzyka. Specjalnie dla swoich klientów obsługa sklepu przygotowała dwa pomieszczenia, w których można poczuć się jak w sali koncertowej. Wystarczy zamknąć oczy.

Łukasz Domagała

Pozostałe aktualności


TripleM Audio Shop Rydzyna