O nas - Triple M Audio Shop Rydzyna

Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

O nas

Dziesięć lat temu w Holandii dwóch właścicieli firmy Triple M Audio postanowiło wyjść naprzeciw muzycznym gustom wielbicieli muzyki. Wiedzieli, że liczy się nie tylko dźwięk, ale też sposób jego podania słuchaczowi. Z tego powodu stworzyli znaną na zachodzie Europy markę Pink Faun, która identyfikowana jest z wysoką jakością sprzętu muzycznego.

Polski oddział Triple M Audio to my. Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy salon, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w sprzęt uznanych producentów sprzętu muzycznego. Wśród nich oprócz Pink Faun znajdują się między innymi Transrotor, Primare, Audio Physic,Union Research, Heed, Exposure, Phonar, Lyngdorf, Dynaudio, Opera oraz Grado. Znakomite okablowanie zapewnia nam holenderska firma Bach.

Dysponujemy wszystkim, czego potrzebuje meloman. W ofercie mamy streamery, gramofony, kolumny, przedwzmacniacze i wzmacniacze, przetworniki, końcówki mocy, karty muzyczne do komputerów oraz różnego rodzaju kable.

Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wybrednym gustom fanatyków muzycznych. Jednym z najważniejszych produktów oferowanych przez nas są streamery, czyli urządzenia muzyczne będące źródłem dźwięku z plików komputerowych(we wszystkich formatach), oraz serwisów streamingowych typu Spotify czy Tidal – wszystko to jednym miejscu i eleganckiej obudowie, oparte o system Windows lub Linux. Modele Pink Faun AV 2.12 oraz najnowszy 2.16 zostały nagrodzone przez 6moons.com nagrodą Blue Moon Award.

Czy chcą Państwo posłuchać jak brzmi muzyka? Świetnie się składa. Mamy dla Państwa dwa pomieszczenia, w których można poczuć się jak w sali koncertowej. Zapraszamy do naszego salonu, który mieści się pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem, w Rydzynie.

 


 

David Venderbos Triple M Audio Polska
Wolności 20, 64-130 Rydzyna
NIP 697-231-82-47

Numer konta do wpłat:
BNP Paribas    18 1750 0012 0000 0000 3425 5717

MULTIMEDIA JBL

zobacz

TripleM Audio Shop Rydzyna