Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Nowe kable Wireworld w ofercie!

20.06.2018

20.06.2018

Nowe kable Wireworld w ofercie!

Kilka słów o marce Wireworld:

Miłość do muzyki. Zamiłowanie do innowacji. Talent do projektowania. Dążenie do szczegółów. Wrodzona zdolność do przekonywania oponentów – to są podstawowe cechy firmy Wireworld. Podobnie jak w przypadku wielu audiofilów, David Salz spędził dziesiątki lat na udoskonalaniu systemów służących do słuchania muzyki. Jego zaangażowanie jest napędem do tworzenia rozwiązań, do przekazywania emocji zawartych w muzyce, dążenia do uzyskania jak najwyższej czystości dźwięku. Im bliżej do uzyskania intensywności i piękna żywej muzyki w pomieszczeniu odsłuchowym, tym bliżej będzie do osiągnięcia naszych celów.

Wszystko zaczęło się w latach 80., kiedy David uświadomił sobie prostą, a przez to rewolucyjną rzecz: jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, co traci się przez kabel, jest jego całkowite wyeliminowanie. Testy odsłuchowe przeprowadzane przy użyciu kabla, przy porównaniu ich do elementów systemu połączonych bezpośrednio, bez pośrednictwa kabla, były jedynym sposobem, aby rzeczywiście usłyszeć to, co jest tracone.

Ta metoda doprowadziła do wypracowania kilku patentów, ponieważ David udoskonalał swoje konstrukcje kablowe, aby coraz bardziej zbliżyć się do rozwiązania opartego na bezpośrednim połączeniu. Krótko mówiąc, David opracował bardziej skuteczne metody, które zapewniły uzyskanie prawdziwych odpowiedzi i rzeczywistych rozwiązań, a nie tylko różnych wyników.

W latach 90. David współpracował z Sarą Flaaten, wiceprezesem operacyjnym, i razem skierowali oni firmę na drogę stabilnego wzrostu i postępu, przy zaangażowaniu lojalnych, dobrze wyszkolonych pracowników i zapewnieniu doskonałej obsługi klienta; ludzie, którzy są dumni z tworzenia produktu, naprawdę zasługują na swoją reputację.

Jeśli żywa muzyka odtwarzana u ciebie w domu jest tym, o czym marzysz, wypróbuj kable firmy Wireworld.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą!

Pozostałe aktualności


TripleM Audio Shop Rydzyna