Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Usher V-601

Usher V-601

Kolumna podstawkowa

3710 zł

V-601 jest podstawkowym, wszechstronnym, wysokiej klasy zestawem głośnikowym, który redefiniuje jakość brzmienia w tej kategorii cenowej. Został wyposażony w podobny głośnik średnio-niskotonowy co zestawy Serii V, odznacza się jednak nowym głośnikiem wysokotonowym, o średnicy 1 cala i miękkiej membranie tekstylnej, opracowanym specjalnie na potrzeby całej serii V.

Jakość brzmienia oferowana przez V-601 jest porównywalna z zestawami kosztującymi trzykrotnie więcej – zaś jakość wykonania obudowy stanowi klasę samą dla siebie. Umieszczony z przodu wylot portu bas-refleks ułatwia instalację kolumn w pomieszczeniu.

Jakość wykonania nowych głośników najnowszej serii V wykończonych w naturalnej okleinie orzechowej lub złotej brzozy jest wybitna. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy nie powinni mieć żadnych zastrzeżeń. Wszystkie ściany głośnika są piąknie oklejone grubą warstwą naturalnej okleiny drewnianej. W tej cenie to niespotykane. Z tyłu zamontowano cztery solidne terminale głośnikowe z mosiądzu dla konfiguracji bi-wiring i bi-amping i standardowy zestaw mosiężnych jumperów. Głośniki można podłączyć za pomocą widełek oraz wtyków bananowych.

Seria V gra homogenicznym, nasyconym dźwiękiem. Głośniki są niebywale muzykalne i znajdują uznanie wśród najwybredniejszych miłośników muzyki.

Dane Techniczne

 

System:          dwudrożny, podstawkowy
głośnik wysokotonowy           1” (9930-20NC)
głośnik średnio-niskotonowy 7” (8935A)
Skuteczność  86,5 dB/1W/1m
Impedancja nominalna        8Ω
Pasmo przenoszenia           44 Hz – 20 kHz (-3dB)
Moc     70 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy            2.22 kHz
Waga  12.6 kg
Wymiary         23.8 cm x 29.2 cm x 44.5 cm


TripleM Audio Shop Rydzyna