Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Usher Dancer Mini-X DMD

Usher Dancer Mini-X DMD

Kolumna podstawkowa

14290 zł

Od roku 2007, wielokrotnie nagradzany głośnik Usher’a – BE-718, jest uznawany za jeden z najlepszych dostępnych obecnie na rynku głośników bez względu na cenę. Nowy Mini-X wykorzystuje świetną reputację swojego poprzednika – co więcej, wynosi ją na jeszcze wyższy poziom. Mini-X dzieli swoje zaokrąglone kształty z większymi braćmi, a jego gładkie linie i bardziej przyjazne rozmiary zaprojektowano w taki sposób, aby produkt stanowił elegancki dodatek do wszystkich pomieszczeń, dużych i małych.

Pod względem konstrukcji Mini-X stanowi krok naprzód. Grubość ścianek bocznych oraz przegrody frontowej została zwiększona odpowiednio do 25mm i 50mm.

Co więcej nowa, składająca się z odrębnych elementów obudowa, została związana specjalnym, głęboko penetrującym rodzajem kleju, który tworzy wielowarstwową strukturę radykalnie zmniejszającą rezonanse własne konstrukcji.

W rezultacie, niskie tony są bardziej rozciągnięte i charakteryzują się większą siłą oraz znacznie lepszym czasem odpowiedzi, niż w konkurencyjnych konstrukcjach o zbliżonych rozmiarach. Wyposażone w sławny, diamentowy głośnik wysokotonowy Usher’a – DMD, głośniki Mini-X reprodukują muzykę w sposób pełen blasku i dokładności. Ciepło muzycznego wykonania jest zaprezentowane precyzyjnie, bez podkolorowań, czy też zbyt wielkiej analityczności, a jednocześnie głośniki zachowują szeroką, holograficzną scenę dźwiękową.

W efekcie otrzymujemy kolejny wyśmienicie zaprojektowany i wykonany produkt firmy USHER, charakteryzujący się niemal perfekcyjną integracją przetworników z obudową, a jednocześnie możemy cieszyć się dźwiękiem przewyższającym inne głośniki podobnej klasy (przy umiarkowanej cenie).

Dane Techniczne

 

System:                dwudrożny, podstawkowy
głośnik wysokotonowy  Diamond DMD 1.25″
głośnik średnio-niskotonowy      7″ (8948A)
Skuteczność       87 dB/1W/1m
Impedancja nominalna
Pasmo przenoszenia      (-3 dB): 41 Hz ~ 40 kHz
Moc       100 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy             2,3 kHz
Waga    15,5 kg
Wymiary             26 cm x 37 cm x 43.5 cm


TripleM Audio Shop Rydzyna