Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

REVEL Concerta 2 M16

REVEL Concerta 2 M16

Kolumna podstawkowa

3999 zł

Recenzja gazeta Audio 3/2019 (Kliknij)

Concerta2 M16 to dwudrożny monitor z głośnikiem nisko-średniotonowym o średnicy 16 cm, pracujący w relatywnie niewielkiej obudowie o eleganckich proporcjach. Przy zastosowaniu opcjonalnych firmowych podstawek, M16 są w stanie zapewnić brzmienie z pełnym zakresem częstotliwości, nieskompresowaną dynamikę nagrań oraz bardzo niski poziom zniekształceń w całym paśmie słyszalnym.

M16 to 2-drożna kolumna podstawkowa o przekątnej 6,5 cala,  niewielkich gabarytach i eleganckim wyglądzie. Zapewni imponującą kombinację szerokiego zakresu częstotliwości, nieskompresowanego zakresu dynamiki i niskich zniekształceń w całym słyszalnym widmie.

Wysokie pasmo jest wspierane przez 1-calowe aluminiowe kopułki wysokotonowe, które pochodzą z serii Performa3 Revela. Pasmo przenoszenia niskich / średnich częstotliwości jest wspierane przez aluminiowe głośniki niskotonowe o przekątnej 6,5 cala o niskim poziomie zniekształceń, co zapewnia większą przejrzystość i dokładność przy zwiększonej czułości.

Opatentowana konstrukcja falowodu poprawia „nawarstwianie” się głośnika wysokotonowego z głośnikiem niskotonowym i znacznie poprawia reakcję poza osią, zapewniając stałą wydajność w szerokim obszarze odsłuchowym.

Cechy

– Głęboko anodowane aluminiowe głośniki stożkowe 6,5 cala
– 1-calowy aluminiowy głośnik wysokotonowy
-Falowody akustyczne czwartej generacji
– Komputerowa optymalizacja pozycjonowania głośników i integracji zwrotnicy
– Konstrukcja bas-refleks
– Brak widocznych łączników z przodu, z góry lub z boku
– Kratki magnetyczne ze szczotkowanym metalowym logo


TripleM Audio Shop Rydzyna