Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Quadral Argentum 550

Quadral Argentum 550

Kolumna podłogowa

cena: 1999

„Poszukuję małego, kompaktowego, ponadczasowego, eleganckiego, wydajnego, trójdrożnego głośnika z wyjątkowym stosunkiem ceny do wydajności, z najnowszą technologią.”*
„Twoje poszukiwania się skończyły. Mamy dla Ciebie ARGENTUM 550”*

Kolumny podłogowe, które zajmują tak niewielki kawałek podłogi jak małe monitory stojące na podstawkach są idealnym rozwiązaniem dla tych którzy nie posiadają zbyt wiele miejsca, a nie chcą rezygnować z głośnego słuchania muzyki i solidnej reprodukcji najniższych częstotliwości.

Argentum 550 doskonale nadaje się do stereofonii, ale mogą być również podstawą do skomponowania dyskretnej instalacji do reprodukcji kina domowego. W małej obudowie bass reflex, o wymiarach zaledwie 860mm x 165mm x 250mm, udało się konstruktorom zmieścić dwa głośniki niskośredniotonowe z membranami pokrytymi tytanem o średnicy 155 mm i 25 milimetrowy wysokotonowy głośnik z jedwabną kopułką, a równocześnie uzyskać efektywne przetwarzanie basu od 32 Hz poczynając. Tandem głośników jest zaskakująco wytrzymały. Moc znamionowa Argentum 550 wynosi 100W, a moc muzyczna 150W.

Obudowa pokryta jest czarną okleiną, a front polakierowany na wysoki połysk. Pod maskownicą umieszczono aluminiową listwę z logiem firmy. Gniazda przyłączeniowe są solidne i zakręcane, akceptują wtyki bananowe i widełki. Tunel bassreflex ma ujście na tylnej ściance. Kolumna wyposażona jest w podstawki, które podklejone są gumowymi podkładkami, w które wkręcić można szpilki (opcja).

PARAMETRY PODSTAWOWE

Moc ciągła           100 W
Moc szczytowa 150 W
Skuteczność       88
Pasmo przenoszenia       32-35000 Hz

 PARAMETRY GŁOŚNIKÓW

Głośnik wysokotonowy 25 mm Ø jedwabna kopułka
Głośnik średniotonowy 155 mm Ø
Gł. niskotonowy               155 mm Ø

 KONSTRUKCJA

Rodzaj  Trójdrożna
Typ obudowy    Bassreflex
Wysokość            860 mm
Szerokość            165 mm
Głębokość          250 mm


TripleM Audio Shop Rydzyna