Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

KLH Audio Quincy

KLH Audio Quincy

trójdrożny głośnik wolnostojący

5400 zł

Quincy to środkowy model wolnostojący w ofercie KLH nazwany czule od Quincy Street, miejsca narodzin głośnika elektrostatycznego KLH Model Nine. Quincy to trójdrożny bas-refleks zbudowany w oparciu o tkane przetworniki z Kevlaru z malowanymi proszkowo odlewanymi aluminiowymi koszami, specjalnie zaprojektowaną zwrotnicą, anodowanym aluminiowym głośnikiem wysokotonowym z panelem czołowym zapewniającym odpowiedź liniową i wiele więcej.

Quincy posiada okleiny z prawdziwego drewna, to rzadkie połączenie piękna i muskularnego basu, z niezrównanym dźwiękowym detalem w nieoczekiwanej cenie.

Głośniki KLH Quincy posiadają nieprzeciętne możliwości precyzyjnego oddania dynamiki oraz reprodukcji sceny muzycznej, która rozmiarem jest nieograniczona i wręcz przypomina stadion. Firmowe przetworniki akustyczne posiadają bardzo małe zniekształcenia, dzięki czemu pasmo jest szerokie, dźwięk jest czysty i nie podlega kompresji.

Jakość wykonania i kolorystyka

Zestawy wolnostojące KLH są dostępne w kolorach: czarnym oraz orzecha włoskiego. Okleina z naturalnego drewna sprawia wrażenie obcowania z produktem luksusowym. Dodatkowo producent wyposaża głośniki w magnetycznie mocowane maskownice oraz firmowe kolce.

Możliwe zastosowania

KLH Quincy mogą stanowić wyposażenie high-endowego zestawu stereofonicznego lub pracować w konfiguracji wielokanałowej w towarzystwie innych zestawów KLH Audio o podobnej charakterystyce brzmieniowej. Poniższa fotografia pokazuje zestaw głośnikowy wielokanałowy zbudowany w oparciu o firmowe produkty.

Brzmienie

Głośnik Quincy bez trudu odtwarza oryginalne nagranie ścieżki dźwiękowej artysty z tak zadziwiającymi naturalnymi szczegółami i głębokim trzewnym basem, że będziesz miał nieodparte wrażenie obcowania z koncertem na żywo.

Dane techniczne

– Konstrukcja 3-drożna wentylowana z głośnikiem basowym z membraną kewlarową o średnicy 6.5”, głośnikiem średniotonowym kewlarowym 5.25” i  calową aluminiową kopułką wysokotonową osadzoną na panelu z liniową odpowiedzią częstotliwościową.
– PRAWDZIWA OKLENA Z DREWNA – do wyboru Czarny Dąb i Orzech Amerykański
– Konstrukcja MDF ze specjalnie zaprojektowanymi wewnętrznymi komorami o niskim rezonansie i usztywnieniem zoptymalizowanym poprzez analizę elementów skończonych.
– Punkty podłączeń przewodów do głośników zabezpieczone gumą butylową
– Malowane proszkowo aluminiowe kosze głośników z dużymi magnesami dla doskonałej kontroli i wydajności.
– Panele przednie głośników wykonane ze szczotkowanego aluminium
– Podwójne zaciski głośnikowe i jumpery dla sekcji nisko- i wysoko-tonowej umożliwiające podłączenie widełek i bananków
– Niestandardowe wieloelementowe zwrotnice z wysokiej jakości komponentami zapewniającymi płynne i naturalne przejście między poszczególnym zakresami
– Czarna satynowa podstawa z MDF zapewnia dodatkową stabilność.
– Chromowane stalowe kolce LUB gumowe nóżki
– Maskownice z mocowaniem magnetycznym o niestandardowym kształcie plastra miodu bez widocznych elementów mocujących dla zapewnienia trwałości i nieskazitelnego wyglądu.

Pasmo przenoszenia: 27Hz-23kHz +/- 3dB.
Skuteczność: 95dB.
Obciążalność: 225 watts.
Impedancja: 8Ω.
Częstotliwości podziału zwrotnicy: 1kHz i 2.3kHz.
Wymiary: 95 x 20 x 37 cm
Waga: 35 kG / sztuka


TripleM Audio Shop Rydzyna