Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

KLH Audio Kendall

KLH Audio Kendall

głośnik wolnostojący 3.5-drożny

7210 zł

Ten niesamowicie piękny głośnik podłogowy, trafnie nazwany na cześć Kendall Square w Cambridge, Massachusetts – miejsca narodzin KLH, jest flagowym elektrodynamicznym 3.5 – drożnym głośnikiem bas-refleks KLH Audio. Posiada firmowe, tkane przetworniki Kevlarowe z malowanymi proszkowo, odlewanymi aluminiowymi koszami, plecione, płaskie okablowanie, specjalnie zaprojektowane zwrotnice, anodowany aluminiowy głośnik wysokotonowy z liniową charakterystyką i wiele innych technologicznych zalet, a wszystko to w okleinach z prawdziwego drewna.

Głośniki KLH Kendall posiadają nieprzeciętne możliwości precyzyjnego oddania dynamiki oraz reprodukcji sceny muzycznej, która rozmiarem jest nieograniczona i wręcz przypomina stadion. Firmowe przetworniki akustyczne posiadają bardzo małe zniekształcenia, dzięki czemu pasmo jest szerokie, dźwięk jest czysty i nie podlega kompresji.

Jakość wykonania i kolorystyka

Zestawy wolnostojące KLH są dostępne w kolorach: czarnym oraz orzecha włoskiego. Okleina z naturalnego drewna sprawia wrażenie obcowania z produktem luksusowym. Dodatkowo producent wyposaża głośniki w magnetycznie mocowane maskownice oraz firmowe kolce.

Możliwe zastosowania

KLH Kendall mogą stanowić wyposażenie high-endowego zestawu stereofonicznego lub pracować w konfiguracji wielokanałowej w towarzystwie innych zestawów KLH Audio o podobnej charakterystyce brzmieniowej. Poniższa fotografia pokazuje zestaw głośnikowy wielokanałowy zbudowany w oparciu o firmowe produkty.

Brzmienie

Głośnik Kendall bez trudu odtwarza oryginalne nagranie ścieżki dźwiękowej artysty z tak zadziwiającymi naturalnymi szczegółami i głębokim trzewnym basem, że będziesz miał nieodparte wrażenie obcowania z koncertem na żywo.

Dane Techniczne

– Konstrukcja 3.5-drożna wentylowana z podwójnym głośnikiem basowym z membraną kewlarową o średnicy 6.5”, pojedynczym głośnikiem średniotonowym kewlarowym 5.25” i  calową aluminiową kopułką wysokotonową osadzoną na panelu z liniową odpowiedzią częstotliwościową.
– PRAWDZIWA OKLENA Z DREWNA – do wyboru Czarny Dąb i Orzech Amerykański
– Konstrukcja MDF ze specjalnie zaprojektowanymi wewnętrznymi komorami o niskim rezonansie i usztywnieniem zoptymalizowanym poprzez analizę elementów skończonych.
– Punkty podłączeń przewodów do głośników zabezpieczone gumą butylową
– Malowane proszkowo aluminiowe kosze głośników z dużymi magnesami dla doskonałej kontroli i wydajności.
– Panele przednie głośników wykonane ze szczotkowanego aluminium
– Podwójne zaciski głośnikowe i jumpery dla sekcji nisko- i wysoko-tonowej umożliwiające podłączenie widełek i bananków
– Niestandardowe wieloelementowe zwrotnice z wysokiej jakości komponentami zapewniającymi płynne i naturalne przejście między poszczególnym zakresami
– Czarna satynowa podstawa z MDF zapewnia dodatkową stabilność.
– Chromowane stalowe kolce LUB gumowe nóżki
– Maskownice z mocowaniem magnetycznym o niestandardowym kształcie plastra miodu bez widocznych elementów mocujących dla zapewnienia trwałości i nieskazitelnego wyglądu.

Pasmo przenoszenia: 25Hz-23kHz +/- 3dB.
Skuteczność: 96dB.
Obciążalność: 250 watts.
Impedancja: 8Ω.
Częstotliwości podziału zwrotnicy : 800Hz i 2.5kHz.
Wymiary: 102 x 20 x 37 cm
Waga: 38 kG / sztuka


TripleM Audio Shop Rydzyna