Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

KLH Audio Cambridge

KLH Audio Cambridge

głośnik wolnostojący 2.5-drożny

4230 zł

Nazwa najmniejszego głośnika wolnostojacego KLH pochodzi od Cambridge Street. Niech Cię nie zmyli niewielki rozmiar tego głośnika, gdyż jego potężne brzmienie może przewyższyć konkurencję o „większym wzroście” z za znacznie wyższą cenę.

Głośnik Cambridge to dwukierunkowy bas-refleks, wyposażony w tkane przetworniki Kevlar z pomalowanymi proszkowo odlewanymi aluminiowymi koszami, specjalnie zaprojektowane zwrotnice, anodowany aluminiowy głośnik wysokotonowy z liniową charakterystyką i wiele więcej. Cambridge jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań, które potrzebują głośnika o mniejszej powierzchni, ale z tą samą porywającą duszą, co ich większe rodzeństwo.

Jak każda konstrukcja wolnostojąca KLH, głośnik Cambridge wyposażony w wysokiej jakości stalowe kolce (oraz gumowe nóżki).

Głośniki KLH Cambridge posiadają nieprzeciętne możliwości precyzyjnego oddania dynamiki oraz reprodukcji sceny muzycznej, która rozmiarem jest nieograniczona i wręcz przypomina stadion. Firmowe przetworniki akustyczne posiadają bardzo małe zniekształcenia, dzięki czemu pasmo jest szerokie, dźwięk jest czysty i nie podlega kompresji.

Jakość wykonania i kolorystyka

Zestawy wolnostojące KLH są dostępne w kolorach: czarnego dębu oraz orzecha amerykańskiego. Okleina z naturalnego drewna sprawia wrażenie obcowania z produktem luksusowym. Dodatkowo producent wyposaża głośniki w magnetycznie mocowane maskownice oraz firmowe kolce.

Możliwe zastosowania

KLH Cambridge mogą stanowić wyposażenie high-endowego zestawu stereofonicznego lub pracować w konfiguracji wielokanałowej w towarzystwie innych zestawów KLH Audio o podobnej charakterystyce brzmieniowej. Poniższa fotografia pokazuje zestaw głośnikowy wielokanałowy zbudowany w oparciu o Cambridge i inne firmowe produkty (zdjęcie pokazuje zestaw bez maskownic).

Brzmienie

Głośnik Cambridge bez trudu odtwarza oryginalne nagranie ścieżki dźwiękowej artysty z tak zadziwiającymi naturalnymi szczegółami i głębokim trzewnym basem, że będziesz miał nieodparte wrażenie obcowania z koncertem na żywo.

Dane Techniczne

– Konstrukcja 2.5-drożna wentylowana z podwójnym głośnikiem średnio- niskotonowym kewlarowym 5.25” i  calową aluminiową kopułką wysokotonową osadzoną na panelu z liniową odpowiedzią częstotliwościową.
– PRAWDZIWA OKLENA Z DREWNA – do wyboru Czarny Dąb i Orzech Amerykański
– Konstrukcja MDF ze specjalnie zaprojektowanymi wewnętrznymi komorami o niskim rezonansie i usztywnieniem zoptymalizowanym poprzez analizę elementów skończonych.
– Punkty podłączeń przewodów do głośników zabezpieczone gumą butylową
– Malowane proszkowo aluminiowe kosze głośników z dużymi magnesami dla doskonałej kontroli i wydajności.
– Panele przednie głośników wykonane ze szczotkowanego aluminium
– Podwójne zaciski głośnikowe i jumpery dla sekcji nisko- i wysoko-tonowej umożliwiające podłączenie widełek i bananków
– Niestandardowe wieloelementowe zwrotnice z wysokiej jakości komponentami zapewniającymi płynne i naturalne przejście między poszczególnym zakresami
– Czarna satynowa podstawa z MDF zapewnia dodatkową stabilność.
– Chromowane stalowe kolce LUB gumowe nóżki
– Maskownice z mocowaniem magnetycznym o niestandardowym kształcie plastra miodu bez widocznych elementów mocujących dla zapewnienia trwałości i nieskazitelnego wyglądu.

Pasmo przenoszenia: 33Hz-23kHz +/- 3dB.
Skuteczność: 94dB.
Obciążalność: 200 watts.
Impedancja: 8Ω.
Częstotliwości podziału zwrotnicy: 2.4kHz.
Wymiary: 90 x 17 x 29 cm
Waga: 22 kG / sztuka


TripleM Audio Shop Rydzyna