Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

JBL Horizon

JBL Horizon

Radiobudzik Bluetooth z ładowarką USB i lampką

385 zł

Na miejscu dostępny kolor biały i czarny.

Radiobudzik JBL Horizon pozwala zacząć dzień od wypełniającego pokój dźwięku stereo JBL wzbogaconego o doznania zmysłowe w postaci światła LED. Horizon jest wyposażony w dwa niezależne, personalizowane budziki dla Ciebie lub Twojego partnera. Obudź się na jeden z trzech oryginalnych dźwięków cyfrowych, słuchając wybranej stacji radiowej, muzyki strumieniowanej ze smartfona poprzez Bluetooth lub na dźwięk tradycyjnego budzika. Urządzenie oferuje możliwość zaprogramowania pięciu stacji radiowych, a dzięki technologii Bluetooth może odtwarzać bezprzewodowo muzykę z dowolnego smartfona lub tabletu. Niewielkie rozmiary radiobudzika Horizon sprawiają, że można postawić go na dowolnym stoliku nocnym lub szafce kuchennej. Wysokiej jakości wyświetlacz ma wbudowany czujnik światła, który automatycznie dostosowuje jasność do otoczenia. Podwójne złącze USB umożliwia szybkie ładowanie urządzeń, w tym telefonów, tabletów i drobnej elektroniki. Duży przycisk drzemki/światła w połączeniu z wyraźnym wyświetlaczem LCD sprawiają, że JBL Horizon jest łatwy w użyciu tuż po przebudzeniu, a wbudowana bateria zapasowa gwarantuje, że zawsze obudzisz się na czas, nawet gdy nie ma prądu.

Radiobudzik z lampką LED
Dwa niezależne budziki dla Ciebie i Twojego partnera.Możliwość wyboru stacji radiowej, oryginalnych dźwięków cyfrowych, muzyki strumieniowanej z urządzenia za pośrednictwem technologii Bluetooth lub tradycyjnego dźwięku budzika. Lampka LED gwarantuje łagodną pobudkę.Wyświetlacz LCD automatycznie dostosowuje jasność do oświetlenia pokoju.

Wypełniający pokój dźwięk stereo JBL
Bogate brzmienie i wypełniający pokój dźwięk stereo JBL w niewielkim urządzeniu. Ciesz się dźwiękiem JBL, korzystając z urządzenia jako radiobudzika lub głośnika Bluetooth.

Strumieniowanie Bluetooth
Strumieniuj muzykę bezprzewodowo dzięki technologii Bluetooth®. Kompatybilne ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami.

Cechy
Radiobudzik z lampką LED
Wypełniający pokój dźwięk stereo JBL
Strumieniowanie Bluetooth®
Ładowanie USB
Zwarta, atrakcyjna konstrukcja

Zawartość zestawu:
1 x JBL Horizon
1 x Zasilacz (13V 2,2A) z wymiennymi
końcówkami
1 x Antena FM
1 x Przewodnik szybkiego startu
1 x Karta charakterystyki

Dane techniczne
Pasmo przenoszenia: 70 Hz – 20 KHz
Moc znamionowa: 2 x 5 W
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość):
160 x 183 x 86 (mm)
Waga: 890 g


TripleM Audio Shop Rydzyna