Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Cabasse ANTIGUA MC170

Cabasse ANTIGUA MC170

Kolumny podstawkowe

2290 zł

Nowe kolumny Antugua MC170 zostały opracowane w zupełnie nowy sposób. Kolumny posiadają wszystkie najważniejsze osiągnięcia Cabasse, przygotowane w innowacyjny, przystępny cenowo sposób. Nowy współosiowy głośnik średnio-wysokotonowy nigdy dotąd nie był osiągalny na tym pułapie cenowym. Cabasse wyposażył te kolumny także w nowe głośniki niskotonowe, co w połączeniu z nowym głośnikiem współosiowym przyczyniło się do osiągnięcia wyjątkowo dobrej integracji dźwiękowej, muzycznej uniwersalności, a gęste i precyzyjne niskie tony tylko dopełniły całość muzycznego przekazu.

Nowy głośnik koncentryczny 

Najnowszy głośnik współosiowy w MC170 jest rozwinięciem cenionego głośnika z systemów Cabasse EOLE. Oferuje on wierne odwzorowanie barw i zapewnia dźwiękową równowagę tonalną, nieosiągalny realizm i głębię dźwięku na tym pułapie cenowym, zarówno w stereo jak i w systemach wielokanałowych.

Nowe głośniki niskotonowe

Specyficzny kształt 17cm głośnika niskotonowego został zaprojektowany przez Cabasse w celu osiągnięcia maksymalnej sztywności oraz niskiej częstotliwości. W połączeniu z technologią dolnej wentylacji obudowy uzyskano niski mocny bas pozbawiony podbarwień.

Filtry HDSE 

Procedury pomiarowe Cabasse w komorze bezdechowej wykonywane są na osi odsłuchu oraz w obszarze 360° wokół głośnika. Ma to na celu osiągnięcie doskonałej kierunkowości oraz energii rozprowadzania dźwięku zgodnie z zasadą Cabasse HDSE (Jednorodny Rozkład Energii Sonicznej). Dzięki tej technologii dźwięki bezpośrednie jak i odbite są precyzyjne, dobrze integrują się ze sobą, a scena dźwiękowa jest obszerna i stabilna.

 

Dane Techniczne

 

WYKOŃCZENIA Czarny heban, dębowy, czarny lakier fortepianowy
ZASTOSOWANIE
Kolumna podstawkowa
KONSTRUKCJA
3 – drożna
GŁOŚNIKI
1 x 10T15MC, 1 x 17 cm 17TN20
EFEKTYWNOŚĆ
88 dB
CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU
700Hz – 3,600 Hz
PASMO PRZENOSZENIA
60 – 20 000 Hz
IMPEDANCJA NOMINALNA
8 ohm
IMPEDANCJA MINIMALNA
3,2 ohm
MOC ZNAMIONOWA
75 W
MOC SZCZYTOWA
550 W
WYMIARY
40 x 23 x 30 cm
MASA
9 kg


TripleM Audio Shop Rydzyna