Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Audio Physic Classic 5 biały

Audio Physic Classic 5 biały

Kolumny podłogowe cena za parę

Promocja!

5800 zł7499 zł

Kup na Allegro.pl

Egzemplarz w kolorach Satin White. Cena regularna to 5999zł!

Wielkie rzeczy mają małe początki: CLASSIC 5 jest nie tylko dobrym sposobem na wejście w świat audiofilskiego brzmienia AUDIO PHYSIC, lecz również podnosi standardy swojej klasy na wyższy poziom.

Oba głośniki nowej kolumny Audio Physic zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby tej konstrukcji. Potężny średnioniskotonowiec ma stożek wykonany z włókna szklanego, dzięki czemu zakłócenia będące wynikiem oscylacji zostały bardzo efektywnie wygłuszone. Głośnik nie dość, że doskonale operuje basem, jest też fantastycznie szybki. Co więcej, ciepło produkowane podczas jego pracy, dzięki konstrukcji kolumny z łatwością opuszcza system, nie wpływając negatywnie na parametry głośnika nawet przy wyższej głośności.

Tweeter wyposażono w jedwabną kopułkę i mocny silnik. Zaprojektowany w kształcie rożka pozwala na dostosowanie rozchodzenia się dźwięku w strefie przejściowej pomiedzy średnimi i wysokimi częstotliwościami. W ten sposób obraz przestrzenny pozostaje jednorodny i trójwymiarowy.

Kolejną charakterystyczną cechą jest inteligenty crossover. Zamiast używania klasycznej płytki drukowanej Classic 5 zawiera proste okablowanie złożone z wysokiej jakości materiałów.

Tradycją w przypadku Audio Physic jest umieszczanie głośników w solidnej, a przy tym pięknie wykończonej obudowie. Większa, niż powierzchnia spodu kolumny plinta zabezpiecza stabilność Classic 5 oraz zadaje jej szyku niezależnie od wersji wykończenia jaką wybierzemy.

Kolumna daje również możliwość wyposażenia w opcjonalne podkładki Audio Physic VCF II M8, kóre dodatkowo polepszą i tak doskonałe brzmienie.

 

WYKOŃCZENIE satyna biała, orzech włoski, wiśnia

ZASTOSOWANIE Kolumna podłogowa 2,5-drożna

EFEKTYWNOŚĆ 89 dB

PASMO PRZENOSZENIA 42 – 30 000 Hz

ODCHYLENIE OBROTÓW 33: 0,8% 45: 0,7%

IMPEDANCJA NOMINALNA 4 Ω

ZALECANA MOC WZMACNIACZA 20- 120 W

WYMIARY (W X S X G) 950 x 170 x 230 mm (podstawa: 210 x 300 mm)

MASA 13 kg/szt.

GWARANCJA 24 m-ce


TripleM Audio Shop Rydzyna