Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Pro-Ject Debut III S Audiophile

Pro-Ject Debut III S Audiophile

cena: 1590

Debut III S Audiophile to pierwszy gramofon z popularnej serii Debut, wyposażony w ramię typu S-Shape z całkowicie nową wkładką. Technicznie jednak baza konstrukcji jest nadal ta sama, co w klasycznym Debucie: ten sam silnik i napęd paskowy, ten sam generator prądu zmiennego i ten sam, 12-calowy talerz.

Słowo „audiophile” na końcu nazwy znalazło się tam jednak nieprzypadkowo. Wszystko to za sprawą nowego ramienia typu S-Shape, montowanego do tej pory na przykład w takich konstrukcjach jak RPM1 Carbon czy 2Xperience SB oraz całkowicie nowej wkładki Pick-IT 25 A firmy Ortofon, przygotowanej specjalnie dla Pro-Jecta. Jest to konstrukcja typu MM, bazująca na serii OM, jednak wprowadzająca nową jakość odtwarzania, dzięki wykorzystaniu uzwojenia wykonanego ze srebra. Ramię i wkładka zapewniają bardzo harmonijne, ciepłe, prawdziwie audiofilskie brzmienie.

Ostania ze zmian, jakie pojawiły się w gramofonie to nowe nóżki urządzenia, wykonane z aluminium i będące również nowym projektem.

Niejako przy okazji otwarcia w 2017 roku nowej siedziby firmy w Mistelbach, Pro-Ject stworzył również nowe logo, które znalazło się już na nowym gramofonie oraz na dołączonej do niego pokrywie.

Debut III S Audiophile to odświeżenie jednej z najpopularniejszych linii gramofonów. Zastosowane nowe rozwiązania wynoszą ją na zupełnie nowy poziom, cenowo pozostając nadal na poziomie jak najbardziej dostępnym dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem analogowym.

Cechy

 

– Napęd paskowy z silnikiem synchronicznym
– Doskonałe, odsprzęgające nóżki wykonane z aluminium i TPE
– Nowa, specjalnie zaprojektowana wkładka Ortofon Pick It 25 A
– W zestawie pokrywa i kabel Connect It E
– Ramię 8,6″ z aluminium y szafirowymi łożyskami
– Dostępne wykończenia: czarne i białe (wysoki połysk)

Dane Techniczne

 

MOC WYJŚCIOWA 33; 45 (ręczna zmiana)
ODCHYLENIE OBROTÓW
33: 0,60% 45: 0,50%
WOW & FLUTTER
33: 0,19% 45: 0,17%
TALERZ
300 mm MDF (+ mata z filcu)
RAMIĘ
8,6″ aluminium S-shape
EFEKTYWNA DŁUGOŚĆ RAMIENIA
218,5 mm
OVERHANG
18,5 mm
EFEKTYWNA MASA RAMIENIA
8 g
ZAKRES SIŁY NACISKU
10 – 30 mN
ZAŁĄCZONE AKCESORIA
Connect it E, pokrywa, zasilacz
WYMIARY (S X W X G)
415 x 118 x 320 mm
MASA
5 kg netto
GWARANCJA 24 m-ce


TripleM Audio Shop Rydzyna