Masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji?

Vibrapod Stożek

Vibrapod Stożek

Izolator wibracji

69 zł

Cena dla jednej sztuki!

Przedstawiamy nowy rodzaj przystępnego cenowo systemu pochłaniania wibracji: stożek Vibrapod. Może być wykorzystywany w połączeniu z izolatorami Vibrapod lub samodzielnie. Stożki posiadają siłę udźwigu równą 4.5 kg na sztukę i mogą być używane punktem podparcia zwróconym do góry bądź do dołu. Stożki Vibrapod poprawiają osiągi systemu audio lub wideo, chroniąc go przed wibracjami pochodzącymi od pomieszczenia i stolika.

Użyte samodzielnie lub w zestawieniu z bliźniaczymi izolatorami, są w stanie podnieść jakość prezentacji dowolnego systemu.

Stożki Vibrapod wykonywane są z tego samego materiału co izolatory Vibrapod, posiadają jednak kształt stożka i są wyposażone w łożysko kulowe na jego końcu. Zastosowanie trzech lub czterech sztuk stożków pod danym urządzeniem zapewni bardziej ciche tło muzyczne, a przez to więcej detali.

Subtelne niuanse, które przekładają się na poczucie realizmu wydarzenia muzycznego, będą teraz lepiej słyszalne, zaś muzyka będzie charakteryzowała się większym bogactwem i nie będzie wywoływała uczucia zmęczenia. Połóż na górze obudowy gruby notatnik, a otrzymasz najbardziej przystępny i efektywny zarazem tandem tłumiący wibracje.

Łatwy w użyciu i niezwykle tani, nie ma potrzeby używania kilku kompletów stożków. Mogą być używane w zestawieniu z izolatorami Vibrapod.

 

Vibrapod

“Izolatory Vibrapod to po prostu pojedyncze, najbardziej znaczące ulepszenia z jakimi miałem do czynienia – czapki z głów.”

Greg Weaver
SoundStage

Vibrapod

“Poza idącą w całe tysiące dolarów całkowitą zmianą systemu, nigdy wcześniej nie słyszałam niczego, co zapewniłoby taki poziom przytłaczającej, dramatycznej poprawy.”

Anna Log
The Absolute Sound

 

“… Stożki Vibrapod bez wątpienia przenoszą izolatory na jeszcze wyższy poziom osiągów.”
John Potis, sixmoons.com, Czerwiec, 2004

“Zgodnie z moim doświadczeniem, jest to prawdziwy best-buy w branży audio – nic innego nawet się nie umywa.”
Dan Davis, UltraAudio, Kwiecień, 2004

“To co było naprawdę istotne w moich próbach tam i z powrotem od Stożków do izolatorów VibraPod to fakt, że kiedy VibraPody były w użyciu, mogłem zapomnieć o tym co robiłem i po prostu usiąść i słuchać. Czy trzeba jeszcze coś wyjaśniać ?
Bruce Kennett, Listener Magazine, Jesień 1998

“Zapomnij o tej całej głupiej wiedzy-voodoo, którą inni mogą ci wciskać i przetestuj komplet izolatorów Vibrapod: twoje uszy z pewnością będą ci wdzięczne.”
Ludio Cadeddu, TNT-Audio – Internet HiFi Magazine, Styczeń, 1999

“Biorąc pod uwagę wszystko co się pojawiło na rynku w okresie ostatniego roku, ciężko pobić stosunek jakość/cena jaki gwarantują nóżki izolujące Vibrapod.”
Shannon Dickson, Stereophile Magazine, Maj, 1999 (Vol. 22 No. 5)

 

Budowa:              Podwójne ścięty stożek z winylu,  standardowo kulka z chromu o średnicy 0.95 cm (może być wymieniona we własnym zakresie na dowolną inną kulkę o średnicy 0.95 cm)

Wymiary:            2.54 cm wysokość, 4.13 cm średnica

Udźwig:               4.5 kg maksymalnego udźwigu na 1 szt.


TripleM Audio Shop Rydzyna